دانلود نت Schindler’s List اثر John Williams برای ویولن

دانلود نت Schindler`s List که یکی از احساسی ترین موسیقی متن هاست و موفق به دریافت جوایز زیادی شده. این قطعه توسط آهنگساز و موسیقی دان سینما یعنی John Williams نوشته و تنظیم شده است. برای دانلود نت Schindler`s List با متزو پیانو همراه باشید.

فیلم درام و تاریخی فهرست شیندلر (Schindler’s List) به کارگردانی استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) و نویسندگی استیون زایلیان (Steven Zaillian) که بر اساس رمان کشتی شیندلر به قلم توماس کنیلی (Thomas Keneally) که برنده جایزه بوکر شده ساخته شده است. این فیلم در تاریخ ۳۰ نوامبر ۱۹۹۳ در واشینگتن رونمایی شد.

از بازیگران این فیم می‌توان به لیام نیسون (Liam Neeson) در نقش اسکار شیندلر،سر بن کینگزلی (Sir Ben Kingsley) در نقش ایزاک اشترن، رالف فاینز (Ralph Fiennes) در نقش آمون گوت اشاره کرد.

این فیلم جزو برترین های تاریخ سینما محسوب می‌شود. فیلمی تکان دهنده و غم انگیز که از آثار ماندگار استیون اسپیلبرگ است، هم اکنون این فیلم در لیست 250 فیلم برتر از نگاه سایت IMDB نیز قرار دارد.

اسپیلبرگ با فیلم‌برداری به صورت سیاه و سفید، فضای فیلم را به مستند نزدیک کرد. تم اصلی فیلم را ویالونیست اسرائیلی، ایتساک پرلمان،  اجرا کرد.

 

Schindler's List

John Williams
--:-- --:--
17
دانلود نت
MohammadReza Feizi

مشاهده مطالب من
دیدگاهتان را بنویسید